Våre ansatte

Bilde av Marianne

Marianne Eeg Tunes

Optiker/optometrist MSc, daglig leder

marianne@optikkogsyn.com
51488004/90138562

Bilde av Tone

Tone Svela

optiker/optometrist MSc

tone@optikkogsyn.com
51488004

Bilde av Ingrid

Ingrid Rugland Holen

Optiker/Optometrist

ingrid@optikkogsyn.com
51488004

Leah hos Optikk & Syn

Leah Fiona Sævland

Optiker/Optometrist

leah@optikkogsyn.com
51488004

Bilde av Belinda

Belinda Bjorheim Braut

Kundeveileder

belinda@optikkogsyn.com
51488004

Bilde av Merete

Merete Bøe

Kundeveileder

merete@optikkogsyn.com
51488004

Bilde av Stina

Stina Ueland

Kundeveileder

stina@optikkogsyn.com
51488004

Bilde av Siv

Siv Stokstadmoen

Kundeveileder

siv@optikkogsyn.com
51488004

Ane Nesse Wiig hos Optikk & Syn

Ane Nesse Wiig

Ekstrahjelp

post@optikkogsyn.com
51488004

Bilde av Selma

Selma Grødem

Ekstrahjelp

post@optikkogsyn.com
51488004

Bilde av Karen

Karen Tveiten

Ekstrahjelp

post@optikkogsyn.com
51488004